Bakkin RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome in the Bakkin RPG!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Saluty lome!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Katomy Katsura
Admin
Katomy Katsura


Mesaje : 119
Data de înscriere : 11/10/2008

Saluty lome!! Empty
MesajSubiect: Saluty lome!!   Saluty lome!! Icon_minitimeSam Oct 11, 2008 5:56 pm

Salut tuturor!Inainte de a ma prezenta vreau sa le urez membrilor noi bun venit,distractie placuta si va rog sa respectati cu totii regulile!Acum prezentarea mea:
Ma numesc Simona,am aprope 12 ani, sunt din Craiova.Cred ca se vede ca sunt fana anime,animeuri preferare:Kaleido star,Bleach,Fma,Fmp,Slayers,Inuyasha,The melancoly of Suzumiya Haruhi,Povesti cu fantome,Gravitation,Paradise kiss si multe altele.Sunt o persoana nebunatica,vesela si prietenoasa,o sa vedeti asta.. .Imi place sa ma distrez,sa imi petrec timpul in compania prietenilor mei,sa stau pe net ,mai ales pe forumurile RPG.Cand voi fi mare imi doresc sa devin Egiptolog,sau sa am un muzeu despre Egiptul Antic.Cam atata am avut de zis despre mine,daca aveti intrebari just ask! ,eu o sa va respund la ele!Ja ne!
Sus In jos
Amato Ken
Admin
Amato Ken


Mesaje : 143
Data de înscriere : 11/10/2008

Saluty lome!! Empty
MesajSubiect: Re: Saluty lome!!   Saluty lome!! Icon_minitimeSam Oct 11, 2008 5:59 pm

Bine ai venit Simo pe forum!Sper sa te distrezi si sa respecti regulamentul!(ca de nu te mananc,cu oase cu tot...) lol!
Sus In jos
https://bakkin-rpg.forumgratuit.ro
Katomy Katsura
Admin
Katomy Katsura


Mesaje : 119
Data de înscriere : 11/10/2008

Saluty lome!! Empty
MesajSubiect: Re: Saluty lome!!   Saluty lome!! Icon_minitimeSam Oct 11, 2008 6:38 pm

Merci de intampinare mey !
Sus In jos
Amato Ken
Admin
Amato Ken


Mesaje : 143
Data de înscriere : 11/10/2008

Saluty lome!! Empty
MesajSubiect: Re: Saluty lome!!   Saluty lome!! Icon_minitimeSam Oct 11, 2008 6:39 pm

Neh..Cu placere...mey! lol!
Sus In jos
https://bakkin-rpg.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Saluty lome!! Empty
MesajSubiect: Re: Saluty lome!!   Saluty lome!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Saluty lome!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bakkin RPG :: Administratia :: Welcome!-
Mergi direct la: