Bakkin RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome in the Bakkin RPG!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cand trecutul nu'si are raspuns

In jos 
AutorMesaj
micuta_haruki

micuta_haruki


Mesaje : 13
Data de înscriere : 24/09/2009
Varsta : 27

Cand trecutul nu'si are raspuns Empty
MesajSubiect: Cand trecutul nu'si are raspuns   Cand trecutul nu'si are raspuns Icon_minitimeJoi Sept 24, 2009 7:47 pm

Este seara... nici ca vreau sa stau linistita. Plimbandu'ma prin parc minte'a mea trezeste acele amintiri dureroase si acele sentimentele. *De ce toate acestea?* Inca o intrebare fara raspuns... Lumea mea se prabuseste, iar totul din vina acestor intrebari? Oare chiar imi am rostul? Ma opresc o clipa si privesc spre soarele rosiatic... ce pare cuprins de norii ce se lasa... Imi continui plimbarea... cu pasi marunti ma intrept spre acei trandafiri pe veci asa sensibili si parfumati... Ating unul si parca mi'e mila sa'l rup. Dar cu totii facem sacrificii...Il rup... ca ori ce fata l'as prinde in par, dar nu... culorile lui sunt asemenea lungului meu par...Mai merg 2 pasi si ma asez pe o banca... Vantul incepe sa bata incet... iar cu el... suvite se rascolesc in ultimele raze de soare...
Sus In jos
 
Cand trecutul nu'si are raspuns
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bakkin RPG :: Orasul :: Parcul-
Mergi direct la: